WYMIANA OPON URSYNÓW

UMÓW SIĘ NA WYMIANĘ!

OPONY Z WYMIANĄ URSYNÓW

Jesteśmy firmą i lokalnym centrum dostaw, wymiany i montażu opon obsługującym całe Ursynów i okolice. Oprócz opon oferujemy również wyważanie i prowadzenie kół. Wszystko przebiega w trybie natychmiastowym z najdokładniejszą starannością wykonania. Zarezerwuj u nas przegląd techniczny online. Możesz skorzystać z tej strony, aby zarezerwować opony lub wpaść i zobaczyć się z nami, jeśli nie jesteś pewien, czego chcesz i potrzebujesz porady. Przeczytaj więcej o nas w poniższych zakładkach, oraz skontaktuj się z nami, a my i nasz serwis dopasuje się pod twoją wygodę i standardy!

wymiana opon Warszawa-min

KUP OPONY NA MOTOHURT.COM!

Otrzymasz 25% zniżki na wymianę i dostawę gratis!

opoNY LETNIE I ZIMOWE URSYNÓW

Naszym partnerem jest  znany portal oferujący opony – motohurt.com. Jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup opon w ich sklepie internetowym, mogą liczyć na 25% zniżki na wymianę i darmową dostawę do naszego warsztatu. W ofercie sklepu jest ponad 33 tys. opon. Przyjazny interfejs pozwala na szybkie zlokalizowanie i porównanie odpowiednich ofert. Zapraszamy do skorzystania ze sklepu motohurt.com! W naszej ofercie występuję również wymiana opon letnich i zimowych dla bezpiecznej jazdy!

Jak umówić się na wymianę opon? To proste! Zadzwoń lub napisz, a nasz konsultant znajdzie dla Ciebie odpowiedni warsztat i termin, w którym szybko i bezstresowo przeprowadzimy montaż opon.

Profesjonalizm 92%
NISKA CENA 87%
Doświadczenie 83%
Narzędzia i części 95%
SZYBKOŚĆ OBSŁUGI 90%
KULTURA PRACY 96%

WYMIANA OPON FAQ

Czy wymieniacie opony na zimę?

Oczywiście, dopasujemy opony pod każdą porę roku oraz warunki.

Czy obsługa jest szybka?

Po analizie i serwisie auta staramy się działać w trybie natychmiastowym oraz z wielką starannością przy pracy.

Czy drogo jest u was?

Wręcz przeciwnie, mamy niskie ceny a duże usługi.