WYMIANA OPON URSYNÓW

UMÓW SIĘ NA WYMIANĘ!

OPONY Z WYMIANĄ URSYNÓW WARSZAWA

Jesteśmy firmą i lokalnym centrum dostaw, wymiany i montażu opon obsługującym całe Ursynów i okolice. Oprócz opon oferujemy również wyważanie i prowadzenie kół. Wszystko przebiega w trybie natychmiastowym z najdokładniejszą starannością wykonania. Zarezerwuj u nas przegląd techniczny online. Możesz skorzystać z tej strony, aby zarezerwować opony lub wpaść i zobaczyć się z nami, jeśli nie jesteś pewien, czego chcesz i potrzebujesz porady. Przeczytaj więcej o nas w poniższych zakładkach, oraz skontaktuj się z nami, a my i nasz serwis dopasuje się pod twoją wygodę i standardy!

Wymiana opon Ursynów to jeden z naszych punktów gdzie można zamontować opony i kupić nowy komplet  w jednym miejscu.

wymiana opon Warszawa-min

KUP OPONY NA MOTOHURT.COM!

Otrzymasz 25% zniżki na wymianę i dostawę gratis!

opoNY LETNIE I ZIMOWE URSYNÓW

Naszym partnerem jest  znany portal oferujący opony – motohurt.com. Jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup opon w ich sklepie internetowym, mogą liczyć na 25% zniżki na wymianę i darmową dostawę do naszego warsztatu. W ofercie sklepu jest ponad 33 tys. opon. Przyjazny interfejs pozwala na szybkie zlokalizowanie i porównanie odpowiednich ofert. Zapraszamy do skorzystania ze sklepu motohurt.com! W naszej ofercie występuję również wymiana opon letnich i zimowych dla bezpiecznej jazdy!

Jak umówić się na wymianę opon? To proste! Zadzwoń lub napisz, a nasz konsultant znajdzie dla Ciebie odpowiedni warsztat i termin, w którym szybko i bezstresowo przeprowadzimy montaż opon.

Profesjonalizm 92%
NISKA CENA 87%
Doświadczenie 83%
Narzędzia i części 95%
SZYBKOŚĆ OBSŁUGI 90%
KULTURA PRACY 96%

WYMIANA OPON FAQ

Czy wymieniacie opony na zimę?

Oczywiście, dopasujemy opony pod każdą porę roku oraz warunki.

Czy obsługa jest szybka?

Po analizie i serwisie auta staramy się działać w trybie natychmiastowym oraz z wielką starannością przy pracy.

Czy drogo jest u was?

Wręcz przeciwnie, mamy niskie ceny a duże usługi.

Wymiana opon na Ursynowie samodzielnie:

Gdy przebiłeś oponę i checz zająć się wymianą opon na Ursynowie w Warszawie samodzielnie. Skorzystaj z krótkiego poradnika.

Przede wszystkim upewnij się, że jesteś w bezpiecznym miejscu, zanim spróbujesz podnieść pojazd lub zmienić przebitą oponę. W najlepszym przypadku powinieneś spróbować znaleźć parking lub podjazd – gdzieś z dala od ruchu. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe, więc jeśli jesteś na poboczu drogi , upewnij się, że opona jest skierowana z dala od ruchu.

Krok 1:

Poluzuj nakrętki kół. Używając klucza oczkowego z przydrożnego zestawu awaryjnego , poluzuj nakrętki z kołków, ale nie wyjmuj ich jeszcze całkowicie. Jeśli masz kołpak, być może będziesz musiał go najpierw zdjąć, aby uzyskać dostęp do nakrętek.

Za każdym razem, gdy odkręcasz nakrętki mocujące lub dokręcasz je z powrotem na miejsce, ważne jest, aby robić to w kształcie gwiazdy lub przesuwać się od jednej nakrętki na drugą, zamiast iść po kolei. Istnieje wiele przyczyn takiego stanu rzeczy, ale przede wszystkim pomaga to zapewnić równomierne dokręcenie nakrętek i prawidłowe osadzenie koła.

Uwaga na marginesie: Chociaż Twój pojazd prawdopodobnie jest wyposażony w klucz oczkowy, ważne jest, aby upewnić się, że pasuje z wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli masz niestandardowe koła. W razie potrzeby sklepy z częściami samochodowymi sprzedają klucze oczkowe z różnymi mocowaniami, które współpracują z większością standardowych kół .

Krok 2:

Podnieś samochód. Teraz, gdy nakrętki kół są poluzowane, będziesz chciał podnieść samochód na miejsce przed zdjęciem koła. Większość podnośników jest przechowywana w bagażniku w pobliżu koła zapasowego, ale z pewnością nie zawsze tak jest. Twoja instrukcja obsługi powinna informować, gdzie możesz ją znaleźć.

Należy pamiętać, że w określonych miejscach podnośnik musi być umieszczony pod samochodem. Jeśli przyłożysz siłę podnośnika do miejsca, które go nie utrzyma, możesz uszkodzić samochód. Ponownie, instrukcja obsługi powinna pomóc ci zidentyfikować te miejsca.

Przed podniesieniem samochodu upewnij się, że zaciągnąłeś hamulec postojowy lub zaklinuj pozostałe koła, aby zapobiec jego przetoczeniu. Dobrym pomysłem jest również znalezienie odpowiedniego miejsca na wymianę opon. Wsuń podnośnik na miejsce i podnieś samochód, aż opona ledwie oderwie się od ziemi.

Dokładny proces podnoszenia pojazdu będzie zależał od typu posiadanego podnośnika . Jednak większość producentów oferuje podnośniki nożycowe, które wymagają przekręcenia dźwigni zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby ją podnieść, i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, aby ją ponownie opuścić.

Krok 3:

Zdejmij koło.Przy podniesionym samochodzie zakończ odkręcanie nakrętek i umieść je w kołpaku, aby zapobiec ich stoczeniu się lub zgubieniu w inny sposób. Możesz teraz zdjąć koło z kołków, kładąc ręce po obu stronach i pociągając je do siebie. Podczas zdejmowania opony należy zawsze nosić rękawice, ponieważ często w oponie i wokół niej znajdują się ostre kawałki, zwłaszcza jeśli jest przebita lub uszkodzona.

Krok 4:

Zamontuj koło zapasowe. Możesz teraz założyć koło zapasowe. Użyj trzpienia zaworu jako prowadnicy, aby upewnić się, że jest zwrócony we właściwym kierunku; trzpień zaworu powinien być zawsze skierowany na zewnątrz i z dala od pojazdu.

Po zamontowaniu części zamiennej na kołkach gwintowanych, najpierw ostrożnie załóż ręcznie nakrętki, aby nie przekręcić ich na krzyż. Następnie dokręć je częściowo kluczem, ale nie przykładaj zbyt dużej siły, ponieważ możesz zrzucić samochód z podnośnika – poczekaj, aż pojazd znajdzie się na ziemi, aby zakończyć dokręcanie. Opuść pojazd, pozwalając, aby ciężar dociskał oponę, i zakończ dokręcanie nakrętek za pomocą klucza.

Na koniec umieść uszkodzoną lub przebitą oponę w zapasowym schowku. Możliwe, że sklep z oponami naprawi je, jeśli uszkodzenia nie są zbyt duże.

Oczywiście wymiana przebitej opony to nie jedyny moment, w którym możesz potrzebować wymiany opony w dzielnicy Ursynów. Powyższe kroki pomogą Ci w konserwacji opon i prace konserwacyjne hamulców !