WYMIANA OPON MOKOTÓW

UMÓW SIĘ NA WYMIANĘ!

OPONY Z WYMIANĄ MOKOTÓW

Jeśli szukasz wymiany opon w Warszawie, jesteś we właściwym miejscu. Certyfikowani specjaliści motoryzacyjni doceniają, że niewielka konserwacja wiele zmieni- a jakość obsługi klienta jest tak samo ważna, jak same usługi samochodowe. Oznacza to, że możesz odwiedzić nas, tu w Mokotowie, bez konieczności umawiania się na spotkanie. Podczas gdy Twój pojazd jest zarejestrowany, skorzystamy również z okazji, aby przeprowadzić bezpłatną inspekcję. Możesz spać spokojnie, wiedząc, że gwarancja Twojego pojazdu pozostanie nienaruszona dzięki naszemu zatwierdzonemu serwisowi. Robimy to, co należy zrobić, przestrzegając terminów serwisowych określonych przez producenta i specyfikacji produktu. Jesteśmy skupieni głównie na montażu i wymianie opon.

wymiana opon Warszawa-min

KUP OPONY NA MOTOHURT.COM!

Otrzymasz 25% zniżki na wymianę i dostawę gratis!

opony ZIMOWE I LETNIE MOKOTÓW

Służymy Państwu wspólnie ze znanym portalem oferującym opony – motohurt.com. Jeśli zdecydujecie się Drodzy klienci na zakup opon w tymże sklepie internetowym, mogą liczyć na 25% zniżki na wymianę i darmową dostawę do naszego warsztatu. W ofercie sklepu jest ponad 33 tys. opon. Przyjazny interfejs pozwala na szybkie zlokalizowanie oraz porównanie odpowiednich ofert. Zapraszamy do skorzystania ze sklepu motohurt.com!

Jak umówić się na wymianę opon? To proste! Zadzwoń, a nasz konsultant znajdzie dla Ciebie odpowiedni warsztat i termin, w którym szybko i bezstresowo przeprowadzimy montaż opon. Wymienimy także opony na zimowe bądź letnie! Polecamy naszą ofertę dla bezpiecznej jazdy adekwatnie do sezonu i pogody!

Profesjonalizm 92%
NISKA CENA 87%
Doświadczenie 83%
Narzędzia i części 95%
SZYBKOŚĆ OBSŁUGI 90%
KULTURA PRACY 96%

WYMIANA OPON FAQ

Jakie macie Państwo doświadczenie?

Mamy wieloletnie doświadczenie, a nowych pracowników szkolimy z jak największą skutecznością oraz w jak najkrótszym czasie.

Czy występują obawy drobnych usterek przy pracy?

Wręcz przeciwnie, działamy starannie oraz z pełnym skupieniem

Duże są u was koszty?

Staramy się zrobić jak najwięcej w jak najniższej cenie