Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

dirt wheel mechanic holding tire repair garage replacement winter summer tires 1 1

OPONY Z WYMIANĄ MOKOTÓW WARSZAWA

Jeśli szukasz wymiany opon w Warszawie Mokotów, jesteś we właściwym miejscu. Certyfikowani specjaliści motoryzacyjni doceniają, że niewielka konserwacja wiele zmieni- a jakość obsługi klienta jest tak samo ważna, jak same usługi samochodowe. Oznacza to, że możesz odwiedzić nas, tu w Mokotowie, bez konieczności umawiania się na spotkanie. Podczas gdy Twój pojazd jest zarejestrowany, skorzystamy również z okazji, aby przeprowadzić bezpłatną inspekcję. Możesz spać spokojnie, wiedząc, że gwarancja Twojego pojazdu pozostanie nienaruszona dzięki naszemu zatwierdzonemu serwisowi. Robimy to, co należy zrobić, przestrzegając terminów serwisowych określonych przez producenta i specyfikacji produktu. Jesteśmy skupieni głównie na montażu i wymianie opon.

UMÓW SIĘ NA WYMIANĘ!

UL. JANA MAKLAKIEWICZA 10, 02-642 WARSZAWA

Warszawa, Mokotów

OPONY LETNIE I ZIMOWE MOKOTÓW

Służymy Państwu wspólnie ze znanym portalem oferującym opony – motohurt.com. Jeśli zdecydujecie się Drodzy klienci na zakup opon w tymże sklepie internetowym, mogą liczyć na 25% zniżki na wymianę i darmową dostawę do naszego warsztatu. W ofercie sklepu jest ponad 33 tys. opon. Przyjazny interfejs pozwala na szybkie zlokalizowanie oraz porównanie odpowiednich ofert. Zapraszamy do skorzystania ze sklepu motohurt.com! Jak umówić się na wymianę opon w dzielnicy Mokotów w Warszawie? To proste! Zadzwoń, a nasz konsultant znajdzie dla Ciebie odpowiedni warsztat i termin, w którym szybko i bezstresowo przeprowadzimy montaż opon. Wymienimy także opony na zimowe bądź letnie! Polecamy naszą ofertę dla bezpiecznej jazdy adekwatnie do sezonu i pogody!

KUPONY NA MOTOHURT.COM!

Otrzymasz 25% zniżki na wymianę i dostawę gratis!