Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

dirt wheel mechanic holding tire repair garage replacement winter summer tires 1 1

OPONY Z WYMIANĄ URSUS WARSZAWA

Najlepsze usługi oponiarskie i wymiana opon Ursus tylko u nas! Najlepsi specjaliści ds. montażu opon z Ursusa są dostępni 7 dni w tygodniu. Nasze oferty to między innymi montaż opon, dostarczanie opon, wymiana opon. Zadzwoń do nas natychmiast, jeśli zdarzy Ci się mieć problem z oponą lub jakąkolwiek potrzebę opon, w tym awaryjną mobilną instalację opon na poboczu drogi, jeśli twoja opona pękła, poza domem mobilna naprawa opon tego samego dnia i mobilna naprawa przebitych opon. Nasi doświadczeni mechanicy ocenią uszkodzenia opony i wyjaśnią najbardziej opłacalne dostępne opcje. W zależności od rodzaju przebicia nasi mechanicy naprawią lub wymienią oponę, dbając jednocześnie o swoje i twoje bezpieczeństwo, oraz brak obaw przy późniejszej jeździe. Dopasujemy się pod twoje warunki, w tym określone miejsce i czas, a wszystko starannie i szybko oraz w atrakcyjnej cenie!

UMÓW SIĘ NA WYMIANĘ!

Al. PRYMASA TYSIĄCLECIA 74b 01-424 WARSZAWA

Warszawa, Ursus

OPONY LETNIE I ZIMOWE URSUS

Współpracujemy ze znaną stroną oferującą opony – motohurt.com. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup opon w podanym sklepie internetowym, mogą liczyć na 25% zniżki na wymianę i darmową dostawę do naszego warsztatu. W ofercie sklepu jest ponad 33 tys. opon, w tym adekwatne także dla każdej pory roku, zimowe i letnie! Zaawansowany interfejs pozwala na szybkie zlokalizowanie i porównanie odpowiednich ofert. Zapraszamy do skorzystania ze sklepu motohurt.com! Jak umówić się na wymianę opon zimowych lub letnich w dzielnicy Ursus w Warszawie? To proste! Zadzwoń, a nasz konsultant znajdzie dla Ciebie odpowiedni warsztat i termin, w którym szybko i bezstresowo przeprowadzimy montaż opon.

KUPONY NA MOTOHURT.COM!

Otrzymasz 25% zniżki na wymianę i dostawę gratis!